2016-12-27     Fabioli, Jana, Żanety     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"    


Pokoje gościnne "Na skraju wsi"

Sosnowa 8

57-230 Kamieniec Ząbkowicki

tel. 74 8 173 386

kom. 607 937 182

e-mail:pokojenaskraju@onet.pl 

 

Do dyspozycji gości są:

 • 3 pokoje 2, 3 i 4 osobowe

 • łazienki

 • ogólnodostępna, dobrze wyposażona kuchnia

 • zadaszone miejsce na grilla

 • pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 • wypożyczalnia rowerów

 • bezpieczne miejsce parkingowe

 • dostęp do internetu (Wi fi)

Gwarantujemy miły wypoczynek!!!

Zapraszamy do odwiedzenia Sosnowej, spokojnej wsi u podnóża Gór Złotych.

Oferujemy zaciszne pokoje oraz moc atrakcji w okolicy!!!

W odległości 3 km od naszego domku błyszczy w słońcu perełka dolnośąskiej architektury, jaką jest neogotycki pałac niderlandzkiej księżnej Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim.

Z okien naszego domku widać legendarne górnicze miasteczko Złoty Stok, słynące z największych kopalni złota na Dolnym Śląsku

ZAPRASZAMY!!!

 

Gospodarstwo agroturystyczne "IRENA"

Sosnowa 45

57-230 Kamieniec Ząbkowicki

tel. 74 817 30 97

tel. kom. 609 361 455

e-mail: krawcz22@poczta.onet.pl

www.agroturystykairena.republika.pl

 

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w malowniczej miejscowości Sosnowa położonej na trasie Ząbkowice Śląskie - Złoty Stok. Wioska położona jest na stokach Gór Złotych i Bardzkich, w okolicy istnieje 44km pieszych szlaków turystycznych oraz 70km tras rowerowych. W naszym gospodarstwie oferujemy noclegi w pokojach 2 i 4 osobowych z dostępem do dwóch łazienek oraz dużej kuchni. Cały teren posesji jest ogrodzony i bezpieczny z możliwością parkowania samochodów. Do dyspozycji Gości pozostaje duży ogród, miejsce na grilla oraz ognisko, plac zabaw dla dzieci, stół do ping-ponga, komputer z dostępem do internetu. Na terenie posesji znajduje się również sklep spożywczy w którym można zaopatrzyć się w podstawowe artykuły. Gwarantujemy Państwu wspaniały wypoczynek w spokojnej i rodzinnej atmosferze.

 

 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Agata

Sosnowa 46

57-230 Kamieniec Ząbkowicki

woj. dolnośląskie

tel. (74) 8-173-237

kom. 601144459

email: lech.warchol@gmail.com

 

 

www.agroagata .pl

 

 

Agroturystyka Agata położona jest w malowniczej miejscowości Sosnowa na trasie Ząbkowice Śląskie -Złoty Stok. Położenie wioski u wrót Gór Złotych i Bardzkich sprzyja uprawianiu turystyki kwalifikowanej takiej jak:

Turystyka piesza

 • w obrębie istnieje około 44 km pieszych szlaków turystyczny, poprowadzonych przez obszar Gór Złotych i Bardzkich.

Turystyka rowerowa

 • istnieje system ścieżek rowerowych o długości ok. 70 km w obrębie Gminy Złoty Stok (5 km) powiązanych z systemem ścieżek rowerowych Euroregionu Glacensis w Polsce i w Czechach.

Turystyka przyrodnicza

 • Gmina Złoty Stok znajduje się w obrębie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego oraz Obszaru Chronionego Krajobrazu Gór Bardzkich.

Turystyka samochodowa

 • Kłodzko, Polanica Zdrój, Lądek Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój, Nachod, Jesenik, Jawornik w pobliskich Czechach.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w naszym domu! Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3 i 4 osobowym, dwie łazienki dla gości, pokój dzienny, komputer z Internetem.

 

Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. z możliwością parkowania samochodów na posesji, do dyspozycji gości duży ogród, sad ,grill.

 

Gwarantujemy wspaniały wypoczynek w spokojnej i rodzinnej atmosferze, możliwość częściowego lub całodziennego wyżywienia.

 

Wspaniała baza dla pieszych i rowerowych wycieczek, dla wędkarzy rzeka Nysa (3km) i stawy po dawnych żwirowniach obecnie zarybionych (5km) , okoliczne lasy bogate w grzyby. Atrakcji Kotliny Kłodzkiej nie trzeba reklamować bo jest tu kopalnia złota w Złotym Stoku udostępniona do zwiedzania, twierdza Kłodzka, zespół pałacowy w Kamieńcu Ząbkowickim, Jaskinia Niedźwiedzia i wiele, wiele najróżniejszych miejsc do zobaczenia, w czym gospodarze pomogą zaplanować pobyt i czynny wypoczynek.

 

BARDZO PRZEPRASZAMY ALE PAPIEROSY PALIMY NA ZEWNĄTRZ OBIEKTU

 

Informacje dodatkowe:

Ilość pokoi: 3

Ilość łazienek: 2

Ilość miejsc: 10

Cena śniadania: 15 PLN

Cena obiadokolacji: 25 PLN

Cena noclegu: 30 PLN za osobę

 

 

 

Schronisko PTSM ZACISZE

 

Starczów 43

57-230 Kamieniec Ząbkowicki

tel. 74 817 32 16

50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 4, 5 i wieloosobowych ze wspólnymi łazienkami, aneks kuchenny, plac zabaw, miejsce na grill i ognisko.

Ceny: 10 zł młodzież szkolna, studenci i nauczyciele, 15 zł pozostali.

 

 

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - REKREACYJNY TĘCZA

ul. Zamkowa 4a

57-230 Kamieniec Ząbkowicki

tel. 074 817 42 00

fax. 074 817 36 00

e-mail: owr_kamieniec@op.pl


OW-R „Tęcza” funkcjonuje przy Gimnazjum Publicznym w Kamieńcu Ząbkowickim. Został oddany do użytku w 1999 roku. Składa się z części noclegowej i części sportowo-rekreacyjnej.

Ośrodek dysponuje 24. miejscami noclegowymi (w okresie wakacji letnich i ferii zimowych 31. miejscami) w pokojach 1-, 2,- 4,- 6- osobowych. Część pokoi (4- i 6-osobowe) wyposażona jest w meblowe łóżka piętrowe. Pokój 1- i 2-osobowy wyposażony jest dodatkowo w telewizor. Każdy pokój posiada własny węzeł sanitarny.

Klienci indywidualni mogą korzystać ze sprzętu kuchennego (kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik, naczynia). Natomiast grupy zorganizowane mają zapewnione całodzienne wyżywienie. Część rekreacyjna, to hala sportowa, sauna oraz siłownia, w której znajduje się także sprzęt do tenisa stołowego. Na zewnątrz znajdują się boiska do gier zespołowych.

Obiekt posiada miejsca parkingowe, jest ogrodzony i dozorowany przez całą dobę. Położony jest u stóp XIX- wiecznego pałacu, na skraju pałacowego parku, w okolicy bardzo atrakcyjnej turystycznie o nieprzeciętnych walorach klimatycznych i krajobrazowych. Są tu trasy rowerowe i wytyczone szlaki piesze. Okoliczne zbiorniki wodne zapewniają atrakcje dla wędkarzy, a także dla amatorów czynnego wypoczynku nad wodą.

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny „Tęcza” w Kamieńcu Ząbkowickim stanowi wspaniałą bazę wypadową do zwiedzania całej Kotliny Kłodzkiej, jej wielu uzdrowisk oraz licznych zabytków i atrakcji turystycznych.
Ceny:

 • pokój 1 osobowy 55 zł

 • pokój 2 osobowy 70-100 zł

 • pokój 3 osobowy 90 zł

 • pokój 4 osobowy 100 zł

 

 

 

 

 
Sport
Kultura
Edukacja
Inwestycje
Samorząd

 

 

Finanse gminy
Rolnictwo

Kamieniec Ząbkowicki      TELEKOM.pl Sp. z o.o. - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.