2016-12-27     Fabioli, Jana, Żanety     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"    


Treść
Za treść wpisów odpowiadają jego autorzy,
Dodaj nowy wpis
Dzikie wysypiska 2007-12-12 09:49
Nelly
W czasie poprzedniej kadencji samorządu na tej stronie zwracałam uwagę na problem dzikich wysypisk w gminie Kamieniec. Niestety ze strony ówczesnego wójta czy kogokolwiek innego nie usłyszałam " ani me ani be......"

Co nas zawstydza 2007-12-08 18:27
Skarabeusz
Szanowny Panie Wójcie
Gminy Kamieniec Ząbkowicki


Mam do Pana pytanie- czy ciągle Pan trwa przy przedwyborczym zamiarze likwidacji dzikich wysypisk śmieci? Jeżeli tak, to dostarczam Panu ich przykłady:
- skarpa PKP w wąwozie przy torze ząbkowickim, gdzie zalegają sterty śmieci, z pewnością własności PKP co zostało uwidocznione na załączonych zdjęciach (mail do Wójta)
- kolejne, palące się od kilku tygodni odpady przy paszarni i silosach POHZ Kamieniec Ząbkowicki
Czy nie widzą tego Radni i Sołtysi? Kto wie lepiej od nich, kto i gdzie składuje nielegalnie odpady.
Najwyższy czas ruszyć to bractwo do konkretnej roboty. Może po takim wysiłku stracą ochotę do wiecznych kłótni i podchodów na sesjach.
Rok kadencji minął, pokażcie co potraficie zrobić, bo do tej pory (Radni, Sołtysi) nie zrobiliście nic.
Skarabeusz


Zywe psie szkielety 2007-12-05 20:08
Anna Golebieski
Zamiast wysylac rady tego rodzaju Panie Tomaszu Z. prosze sprawdzic na googel.pl - zywe psie szkielety, co do tej pory juz w tej sprawie zrobiono i jakie sa tego efekty! Sprawa ciagnie sie juz od 2000 roku! Wszystkie mozliwe urzedy zostaly powiadomione o tym skandalu i do dzis niewiele zostalo zrobione. Prosze przeczytac pismo p. Wojta, ktore ostatnio wyslal. Czyzby p. Sobiech byl jakas szczegolnie wazna osoba, ktora jest nietykalna? Te pytania powienien Pan sobie zadac. Jezeli tak doskonale zna pan gmine, to jak to mozliwe, ze dotychczas Pan o tym problemie nie slyszal?
Z powazaniem
A. Golebieski

--------------------------------------------------------------------------------------- 2007-12-03 14:54
Admin
Poniżej znajdujące się wpisy są przeniesione z księgi gości po sugestii Bywalca. Pozdrawiam

Zywe psie szkielety na Zamku w Kamiencu 2007-12-03 14:53
Anna Golebieski
Szanowny Panie Wojcie!
Jak widze, ma Pan bardzo wiele terminow w swoim kalendarzu. Ale chcialabym sie dowiedziec, kiedy wreszcie znajdzie Pan czas na rozwiazanie dramatu zaglodzonych psow na zamku w Kamiencu? Jak to mozliwie, ze dotychczas, pomimo wielu monitow, ani Pan ani urzednicy Gminy, a Pana podwladni nie zareagowali na skargi turystow i innych ludzi w sprawie zywych psich szkieletow, przebywajacych pod "opieka" zarzadcy zamku p. Sobiecha? Dlaczego nie reaguje policja ani prokurator? Oczekuje Panskiej odpowiedzi, dlaczego sprawa jest pomijana milczeniem i od 2000 roku do dzis nie rozwiazana?
Z powazaniem
Anna Golebieski

Zywe psie szkielety na Zamku w Kamiencu 2007-12-03 14:53
Anna Golebieski
Drogi Panie Wojcie!
Jak przeczytalam, Panski Kalendarz jest rzeczywiscie wypelniony wieloma terminami. Mimo to chcialabym proprosic Pana o znalezienie czasu na zajecie sie problemem zaglodzonych psow walesajacych sie na terenie zamku w Kamiencu. Ten problem istnieje juz od 2000 i wielokrotnie gmina byla monitowana przez roznych ludzi, pragnacych pomoc zagloszonym psom. Niestety jakos do dzisiejszego dnia nie udaje sie tego problemu rozwiazac! Jakas wyjatkowa znieczulica cechuje miejscowych urzednikow, a Pana podwladnych i podejrzewam, ze Pana rowniez, skoro nie znalazl Pan czasu, by temu nieszczesciu biednych psow, ktorymi "opiekuje" sie P. Sobiech - zarzadca zamku zapobiec. "Opieka" p. Sobiecha polega na tym, ze zabrania on podrzucaniu jedzenia przez turystow (co niewiele daje, bowiem zarzadca nie wpuszcza nikogo do psow, kto chce zwierzetom pomoc i dlatego nie ma mozliwosci dotarcia do wszystkich zwierzat, w tym szczeniat) tlumaczac, ze "... psy lepiej pilnuja zamku, jezeli sa glodne ..."
Jak moze Pan tolerowac w swojej Gminie taka sytuacje? Jak to mozliwe, ze policja i prokuratura nie moga nic w tej sprawie zrobic? Jest to po prostu, najlagodniej mowiac: dziwne!!! To jest SKANDAL!
Oczekuje od Pana odpowiedzi, jak moglo do tego dojsc, zeby wladze gminne omijaly ten problem milczeniem?
Z powazaniem
Anna Golebieski

Made in Poland 2007-12-03 14:53
Żul
Ehhh takie coś tylko w Polsce...zamiast pomagac w tworzeniu lepszego oblicza naszej Gminy, szukacie samych minusow, potkniec czy wyimaginowanych historii...coz..gdyby Fleszar został wójtem, znalazłaby się rzesza jego przeciwnikow. Jest Czerniec- ma swoich przeciwnikow ale czy o to chodzi? Sam Wójt niczego nie zmieni... więcej inicjatywy! Mniej podejrzliwosci, wiecej zaufania!!!:] Pozdro ludziska:]

I może masz rację ale 2007-12-03 14:52
Tomasz Z.
Marco..

Mam już parę lat. Żyję w Kamieńcu. To piękna miejscowość świetni ludzie.
Mam już dość słuchanie, że wszystkiemu jest winna władza – globalne ocieplenie i inne takie.

Tylko, dlaczego tak już jest, że ludzie nic nierobiący zawsze atakują tych, którzy coś starają się dać od siebie.
Zobacz Ty kolego jak i inni: ataki na wójta, dyrektora goku, straże i inne organizacje.
Może i młynek, ale to reakcja na durnotę ludzką. Nie macie już dość?
Zamiast pisać, że to złe i tamto napisz nie podoba mi się, że psy głodują – należy zrobić tak i tak! Konstruktywna krytyka a nie bicie piany!

Ktoś kiedyś pisał o tym, że brakuje zrywu. Nie mieszkamy w metropolii, znamy się wszyscy, dlaczego nie czerpiemy z tego potencjału tylko ciągle się kłócimy atakujemy?

I dla Twojej wiadomości nie głosowałem na PO ;-)

Młynek 2007-12-03 14:52
Marco
Tomaszu Z.- To co chcę napisać właściwie nie nadaje się do księgi gości ale niech tam. Przecież to twoje wywody są w stylu PO-wskiego młynka modlitewnego. Chociaż w sprawie tych psów to przyznaję ci rację.

Większej głupoty nie czytałem... 2007-12-03 14:52
Tomasz Z.
Lolek...
Ręce opadły mi do kostek.
Człowieku przeczytaj raz jeszcze, co napisałeś i poszukaj jakiś młotek, aby wybić swoją głupotę z pustej główki...
Troszeczkę faktów:
Czy wiesz, od kiedy pałac jest w dzierżawie? Nie wiesz od lat 80.
Czy wiesz, od kiedy istnieje problem psów na "zamku" – beton zalał Ci oczy – nie wiesz od samego początku.
Poprzedni wójtowie nie poradzili sobie z tym problemem a ty wyskakujesz o jakiejś opieszałości – naraziłeś się na ogromną śmieszność wręcz pokazałeś, jakim żałosnym człowiekiem jesteś...
Cóż wypada przytoczyć cytat jednak zapewne nawet nie wiesz skąd pochodzi:
"więcej schludności w swej mowie ulokuj..."

Kiedy wam znudzą się bezsensowne ataki? Nadal nie potraficie przeżyć demokratycznego wyboru. Wszystkim zrozpaczonym przypominam, że obecny wójt wygrał wybory i wasze zagrywki w PISowskim stylu są nie na miejscu.

Zadowoleni turyści 2007-12-03 14:51
Lolek
Mam nadzieję, że nie wpiszą się w księgę gości ci turyści, którzy mieli możliwość zobaczenia psów na zamku. To jedna z wielu kompromitacji naszej miejscowości, która trwa dzięki opieszałości naszego wójta.

Do Misia 2007-12-03 14:51
mnm
Polecam tekst do przeczytania tekst pt. "Dlaczego umarzano podatek". Informacje tam zawarte powinny wystarczyć każdemu obrońcy Fleszara.

To jest straszne 2007-12-03 14:51
Tomasz Z.
Wasza tępota nie ma granic... Zauważyłem taką jedną prawidłowość - ci piszące takie idiotyczne wpisy maruderzy, krzykacze po prostu pieniacze to jedna i ta sama grupa impotentów życiowych. Sami niczego w życiu nie dokonaliście, nie macie nic ciekawego do zaprezentowania. Kolibakteriozy można dostać czytając wasze wypociny. A co ty jeden z drugim zrobiłeś dla Kamieńca, co? Ściągnijcie ten moher z oczu ludzie! i zamiast krytykować zacznijcie coś działać. Ręce opadają. Anonimowi krzykacze!

jest jeszcze ktos, kto widzi dykatutre 2007-12-03 14:50
chudy luzak
Pozdr dla Miska, który widze ze wie na czym stoja rzady pewnych osob I ja przyłączam sie do jego apelu i mam nadzeje, ze wspomiane referendum wkrotve nastapi

Jakie dwa lata? 2007-12-03 14:50
Miś
Szanowna K.R. Jeśli brać pod uwagę Twoje zdolności matematyczne, i wiedzę na temat ostatnich wyborów samorządowych, to z przykrością ale muszę Pani powiedzieć, że jest żadna. Wójt jest na stołku od niespełna roku. Poza tym należy czytać gazety, i to nie tylko te wygodne Wójtowi. Wójt miał zastępcę, który nie chciał prefabrykować dokumentów potrzebnych do szkalowania starej władzy to musiał odejść. Miał jednak swoje 13 dni w gminie. A skoro mowa o inwestycjach to słusznie zaznaczył Karo, w tej chwili realizowane są projekty Fleszara. To,że Wójt Czerniec chwalił się czego dokonał przez 9 miesięcy, to nie znaczy że to jego pomysły. Jest podobny do jednego z bliźniaków, którzy właśnie opuszczają scenę polityczną. Hm, zastanawiam sie kiedy ludzie w Kamieńcu poderwą się i zażądaja referendum? Dyktatura jest nielubiana.

Raczej płakać 2007-12-03 14:49
Karol
Obecne rządy mają podwójne dno.Nie wystarczy posiadać władzę formalną, wynikającą z hierarchii organizacyjnej i przepisów prawa. Władzę ma ten, kto ma autorytet. Chciałam poinformować,że lista gości zawiera tylko te informacje, które są wygodne, wiele jest niedopuszczanych.Nawet ta informacja ma wątpliwe szanse, chociaż w imię rozmaicie rozumianej dyplomacji może być dopuszczona. Rozumiem P. Admiana, który zapewne chce pracować dalej.

Śmiać się czy płakać? 2007-12-03 14:47
karo
Droga KR. Jak to możliwe, że wójt już sam dziala od prawie dwóch lat, skoro jeszcze nie minął rok od jego wyboru na wójta? Miał zastępcę, a jakże - całe 13 dni - plotki po Kamieńcu chodzą, że jak mu wójt kazał "produkować" dokumenty to uciekł. Bo czy nie dziwne, że ktoś zwalnia się sam z pracy po 13 dniach? Poza tym, pokaż mi co ten nowy wójt takiego wielkiego zrobił? Inwestycje? Wykonywane są te, które były zapisane w budżecie przez poprzednika, a i nie wszystkie. Co nowego powstało lub powstaje w Kamieńcu? Jakie plany rozwoju? Coś mi się zdaje, że w obronie młodego wójta troszkę się zapędziłaś.....

ale ja sie zgadzam 2007-12-03 14:47
chudy luzak
Zobaczycie kochani mieszkancy Kamieńca, że bedziecie jeszcze plakac za rzadow obecnego pana wojta. Pragne tez podkreslic, ze nie jestem po zadnej stronie walczącej jedynie obserwatorem i zapewniam, że juz widze roznice w systemie rządzenia. Przyznam kazdy ma swoj wlasny system rzadzenia i co plusy i minusy, ale obecna sytuacja rzadow pana marcina znana mi jest niejako od podszewki wiec moge cos na ten temat powiedziec i nie chce wchodzic z zadna polemike z nikim bo kazdy ma swojego faworyta, a tez z kolei swoich zwolennikow. Jednakże należy trzeźwo patrzec na wszysko, a nie przymykac oko na to czy owo.

życie, to nie teatr. 2007-12-03 14:47
R.K
Przypisywanie innym swoich, osobistych przypadłości, to dopiero ciekawa jednostka chorobowa,ostrzegam Pan Bóg wybacza ale naturz karze.W rezultacie wszystkie nałogi mają złe następstwa. Jeszcze zapytam,dlaczego udostępniacie tylko te informacje, które są dla......wygodne?

Może już wystarczy? 2007-12-03 14:46
Mango
Jak to jest, że tyle kłapiecie dziobem? Tak strasznie nienawidzicie wszystkich tych, którzy coś robią. Każda inicjatywa kończy się atakiem. We wszystkim widzicie układy machloje. Dajcie już spokój. PRL? To już było. Były wójt był ikoną PRLu i co ? Po transformacji wygłaszał kazania z mównicy – a w stanie wojennym biegał w moro po urzędzie. I co z tego pytam? Działania nowego wójta są kontrowersyjne i dobrze, bo to jest wysadzanie starych układów, cała ta śmierdząca sprawa ze spółką wodną gdzie woda nasza a korzyści dla Nowej Rudy. Widzę, że złość was męczy i nie pozwala wam normalnie funkcjonować, to da się leczyć.

Zgadzam się 2007-12-03 14:46
K.R.
Jestem już ładnych parę lat mieszkanką Kamieńca. Zauważyłam przede wszystkim zmiany na lepsze, a nie jak opisuje poprzednik (chudy). Nie da się przecież nie zauważyć pozytywnych aspektów pracy nowego wójta. Daleko nie szukając: w Ząbkowicach jest 2 zastępców,w Stoszowicach, Ziębicach, Złotym Stoku po 1. Pan Marcin działa sam już od prawie 2 lat. Nadwyżka w budżecie też nie zdarzała się na często a teraz jest. Jako młody człowiek naprawdę spisuje się na medal. Oby tak dalej

Tak kto jest jak ktos kreuje sie na panicza a nie potrafi sie zachować 2007-12-03 14:46
życzliwy - chudy luzak
Witam serdecznie, choc nie jestem już stałym mieszkańcem Kamieńca, to jednak rządy pana wójta kojarzą mi się z dyktaturą i próbą bycia czystym, i nie skalanym w oczach mieszkańców. Ale cóż czego nie robi się pod publikę i gdzie nie szuka się poparcia. Najlepiej iść po trupach mając czyste ręce, a innych wplątywać w jakieś niedorzeczne afery. To dopiero początek moich komentarzy na ten temat i mam nadzieję, że ukarze się on na forum- bo w końcu mamy demokrację. A jeśli nie to pragnę wyrazić głębokie ubolewanie nad ekipą rządzącą bo zaczyna się robić terror. Niedługo pan wójt zacznie zakładać teczki dla każdego mieszkańca i będzie notował kto wchodzi do kościoła, bo taki z niego religijny człowiek. Ludzie czy wy nie widzicie, ze tak było za PRL - u. Zróbcie coś z tym

45 zł za godzinę wynajmu hali sportowej!!!:[ 2007-12-03 14:45
Tutejszy
Mam pytanie: dla kogo została wybudowana hala sportowa przy ZSP w Kamieńcu Ząbkowickim? Dla młodzieży czy osób z grubym portfelem?? 45zł za godzinę użytkowania?! To sie w głowie nie mieści aby obiekt stworzony dla społeczeństwa w głównej mierze Gminy Kamieniec Ząbkowicki, "żyłował" nasze kieszenie!!! Cóż...widocznie kwota wydana na obiekt musi się szybko zwrócić:| Porównajmy stosunek ceny do jakości i wielkości obiektu ZSP z halami: SPnr2 i Gimnazjum Publicznego. PARANOJA;]

wątki z księgi gości 2007-12-03 14:45
Bywalec
może trzeba przenieść krytyczne tematy napisane przez Mieszkańców do tego właśnie działu, a Księgę Gości pozostawić odwiedzającym naszą gminę, których przecież jest bardzo wielu i z sympatią o nas piszą. Pozdrawiam.

Skargi i wnioski 2007-12-03 14:44
Admin
Ten dział został stworzony dal tych z Państwa, którzy mają jakieś uwagi lub wnioski odnośnie władz, gminy itp.

[1] [2] 3
Sport
Kultura
Edukacja
Aktualności


Od początku 2012 roku w Polsce obowiązuje nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach uchwalona przez sejm RP.

Gmina Kamieniec Ząbkowicki przygotowuje się do wdrożenia zadań związanych z gospodarką odpadami, tak aby nowy system mógł zacząć działać od 1 lipca 2013 roku.
Inwestycje
Samorząd
Finanse gminy
Rolnictwo

Kamieniec Ząbkowicki      TELEKOM.pl Sp. z o.o. - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.