2016-12-27     Fabioli, Jana, Żanety     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"    
Linki6 grudnia w Gminnym Centrum Kultury w Kamieńcu Ząbkowickim od godziny 10.00 odbył się bal dzieci z przedszkola wraz ze Św. Mikołajem. Dzieci tańczyły, odpowiadały na różne pytania Mikołaja, a także śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyki. Mikołaj był bardzo zadowolony z dzieci i tuż po balu udał się do przedszkola, gdzie odwiedził wszystkie grupy. Rozdał dzieciom paczki, porozmawiał i posłuchał piosenek i wierszyków opowiadanych przez przedszkolaki. Następnie Mikołaj około godziny 13.00 ponownie udał się do Gminnego Centrum Kultury, gdzie w bibliotece już czekały na niego maluchy, które nie chodzą jeszcze do przedszkola. Tu również dzieci rozmawiały ze Świętym, śpiewały piosenki i recytowały wierszyki, a następnie otrzymały podarunki.
Praca Św. Mikołaja jeszcze się nie zakończyła, ponieważ planuje on odwiedzić dzieci zamieszkujące naszą Gminę. Plan Świętego przedstawia się następująco:
7 grudnia Mikołaj odwiedzi świetlicę w Byczeniu- godz. 18.00,
8 grudnia o godz.14.00 świetlicę w Sławęcinie, a o godz. 16.00 świetlicę w Ożarach,
9 grudnia Mikołaj zagości o godz. 16.00 w świetlicy w Sosnowej.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

 Sport
Kultura
Edukacja
Inwestycje
Samorząd

 

 

Finanse gminy
Rolnictwo

Kamieniec Ząbkowicki      TELEKOM.pl Sp. z o.o. - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.