2016-12-27     Fabioli, Jana, Żanety     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"    


W Kamieńcu po raz siódmy!
Pierwszy raz finał WOŚP w Kamieńcu zorganizowany został na świeżym powietrzu. Otworzyła go przewodnicząca samorządu uczniowskiego gimnazjum Sandra Mikosz, która w towarzystwie przewodniczącego Sztabu Krzysztofa Wolińskiego oraz Radosława Koprzaka z Gminnego Centrum Kultury doskonale odnalazła się w tej roli.
Ogółem zebrano potężną jak na gminę Kamieniec kwotę 9.276,55 zł! Na taki wynik pracowało od samego rana bez wytchnienia 40 wolontariuszy z SP nr 1 (15 osób), Gimnazjum (25) i ZSP (5). W organizację imprezy zaangażowani byli również pracownicy Urzędu Gminy i GCK, Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamienieckiej oraz strażacy OSP nr 1.
W czasie imprezy wszystkie fanty przeznaczone na licytację zostały sprzedane, a wśród nich prace uczniów kamienieckich szkół, piłka z autografami piłkarzy „Orła” oraz tort (wylicytowany przez wójta M. Czerńca). Wszyscy obecni mogli przekonać się o jego wspaniałym smaku, gdyż został przekazany do ogólnej konsumpcji.
Licytację urozmaicały występy zespołu Centrum Kultury ze Złotego Stoku, chóru szkolnego SP nr 1, zespołu taneczno-wokalnego ZSP, pokazy breakdance, pokazy żonglerskie piłką; przepięknie wykonała kolędę Julia Pietrusewicz z kl. 1d Gimnazjum. W międzyczasie można było też pobawić się przy ognisku zorganizowanym przez strażaków i skosztować kiełbasek.
Jak mówią organizatorzy: „Ta impreza odbyła się dzięki ludziom wielkiego serca: wójtowi Marcinowi Czerńcowi, Arkadiuszowi Piątkiewiczowi, Renacie Kliś, Dorocie i Jarosławowi Tutajom, Piekarnictwu „SMAK”, Jadwidze i Józefowi Białasom, Tomaszowi Lisowi, Marcinowi Szadkowskiemu, Teresie Ciapce. Im i wszystkim tym, którzy przyczynili się do jej sukcesu, serdecznie dziękujemy”.Sport
Kultura
Edukacja
Inwestycje
Samorząd

 

 

Finanse gminy
Rolnictwo

Kamieniec Ząbkowicki      TELEKOM.pl Sp. z o.o. - (C)opyright by TELEKOM.pl Sp. z o.o.